Optiset johdot

Tuotteet 1 - 4  (Yhteensä 4)
Digitus DK-2522-15/3 Fiber Optic Patch Cable SC-SC Multimode Duplex OM3 15m - Optiset johdot - 2NDC-30383 - 1
Digitus
4,90 €
Heti verkkokaupan varastosta (Ei myymälässä)
Tuotteet lähetetään 1-5 arkipäivässä
Digitus DK-2532-15/3 Fiber Optic Patch Cable LC-SC Multimode Duplex OM3 15m - Optiset johdot - 2NDC-30384 - 1
Digitus
4,90 €
Heti verkkokaupan varastosta (Ei myymälässä)
Tuotteet lähetetään 1-5 arkipäivässä
Digitus DK-2633-07 Fiber Optic Patch Cable LC-LC Multimode Duplex 7m - Optiset johdot - 2NDC-30388 - 1
Digitus
6,90 €
Heti verkkokaupan varastosta (Ei myymälässä)
Tuotteet lähetetään 1-5 arkipäivässä
Digitus DK-2633-25 Fiber Optic Patch Cable LC-LC Multimode Duplex 25m - Optiset johdot - 2NDC-30390 - 1
Digitus
10,90 €
Heti verkkokaupan varastosta (Ei myymälässä)
Tuotteet lähetetään 1-5 arkipäivässä